Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu
 
 • Úvod
 • Webhosting
 • Server hosting
 • Domény
 • Návody a tipy
 • Kontakt
 • Blog
 •  
   

   

  Dedikované servery (Český hosting)

  Servery jsou sestavovány dle požadavků klienta v minimální konfiguraci 1x QuadCore Intel Xeon CPU (od 2,0 Ghz), 4 GB RAM, 2x500 HDD SATA v Raid 1 HOT SWAP. Provozovány jsou na systému Gentoo Linux.

   
  Základní údaje
  Cena od5500,- Kč / měsíčně (6600,- včetně DPH)
   66000,- Kč / ročně (79200,- včetně DPH)
  Odkazwww stránky
  Konektivita100 Mb/s do páteřní sítě poskytovatele
  20 Gbit/s do NIXu (ČR)
  21 Gbit/s do zahraničí
  Adresa umístěníTTC Teleport
  Trafficneomezený
  DPHdodavatel je plátce DPH
  Dostupnost Český hosting
  Běžná dostupnostneudáno
  (data mereni.kyblsoft.cz)
  Hodnocení Český hosting
  Celkové hodnocení
    92%
  Celkově hodnotilo34 zákazníků - přidat hodnocení
  Poznámky k hodnocení
  Se službami jsem spokojen, ovšem velmi příznivý dojem na mne Český hosting učinil, když jsem jim omylem poslal platbu a oni mi ji nabídli zpět dříve, než jsem na to sám přišel. (Václav Franc)
  Přidáno: 11.10.2011
  Velmi kvalitní služba i podpora, což mohu opravdu potvrdit, neboť ČH využívám téměř od jeho startu již mnoho let pro malé a střední weby. Myslím, že na českém trhu nemá již mnoho let konkurenci. (Lukas)
  Přidáno: 17.5.2010
  Velmi dobrý hosting, stabilní servery, nezaznamenali jsme žádné omezující výpadky. (Realexpert.cz)
  Přidáno: 19.5.2009
  Nikdy jsem nezaznamenal jediný problém.

  Velmi oceňuji rychlost a kvalitu řešení požadavků pracovníky podpory.
  (Anonym)
  Přidáno: 19.5.2009
  Český hosting je spolehlivý a seriózní. Dobré zkušenosti mám s podporou, která, ač není online 24 hodin denně, se mnou jednala vždy přátelsky a vstřícně. Na Českém hostingu se mi také líbí, že je vidět neustálá práce na vylepšování služeb (např. nová klientská sekce nebo vylepšení technických parametrů hostingu) a ne jen snaha o získávání nových zákazníků. (Václav Štrupl)
  Přidáno: 19.5.2009
  Dlouho jsem hledal hosting, který by mým projektům vyhovoval na 100% a tady jsem po letech hledání zakotvil a jsem naprosto spokojený. Mezi hlavní klady bych uvedl výborné administrační rozhraní, slušnou cenu a rychle pracující vstřícnou uživatelskou podporu.

  Rád bych uvedl i finanční podporu webu, který jsem na tomto hostingu zřídil pro téměř nevidomého písničkáře Martina Rouse. To v dnešní době také - bohužel - není samozřejmé.
  (Pavel Rada)
  Přidáno: 18.5.2009
  Velice kvalitní a rychlý hosting, jsem velice spokojen s technickou úrovní. Vystřídal jsem již mnoho hostingů kvůli nespokojenosti s technickou či jinou úrovní. Vždy mě něco nutilo přejít jinam a zkusit něco nového, aktuálně u Český hosting.cz už tento pocit nemám, jsem velice spokojen a mohu jen doporučit. Ochota a spolehlivost pracovníků helpdesku je 100%! (Lukáš ELNER)
  Přidáno: 18.5.2009
  Profesionální webhosting s profesionálními službami za velmi příznivé ceny. Individuální přístup - je možné domluvit téměř cokoliv. (Bender)
  Přidáno: 18.5.2009
  Velmi rychlé servery i reakce technické podpory. Oceňuji přehlednou administraci a výborný poměr kvalita/cena. U Českého hostingu jsem už od jeho vzniku hostoval několik projektů, za tu dobu jsem nezaznamenal vážnější potíže. Doporučuji! (Vít Dlouhý)
  Přidáno: 18.5.2009
  Pokud mohu porovnavat sluzby s jakymkoliv jinym hostingem se kterym jsem kdy mel co do cineni, tak proti CH nemohu rict ani slovo, vzdy adekvatne reagovali na ma prani o zmenu nastaveni, po zmene uzivatelskeho panelu se mi CH zamlouva jeste vice, prijde mi ted vice "pratelsky" nebo jak to napsat. dexistuje jen jedna mala vytka ku sluzbam a to je nocni podpora, ktera oficialne nefunguje, je fakt ze kolikrat tam nekoho zastihnu :) ale neda se nato spolehnout, byt zde moznost 95% volil bych tuto moznost, jinak jsem spokojeny a mam zde jiz nekolik domen. (MadDog)
  Přidáno: 18.5.2009
  vícedetaily hostingu
  www stránkywww stránky
   

  Kopírování obsahu nebo jeho části je dovoleno pouze s písemným souhlasem PUEBLO s.r.o.
  Provozovatel neodpovídá za aktuálnost dat ani jakékoliv škody vzniklé používáním tohoto webu.

  © PUEBLO s.r.o., 2003-2020